kaliteli ferforje garaj kapıları 8

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • kaliteli ferforje garaj kapıları 8

Kaliteli Ferforje Garaj Kapıları

Kaliteli ferforje garaj kapıları ile güvenliğinizi maksimum seviyede arttırabilirsiniz. Kaliteli alaşımlardan meydana gelen demir döküm garaj kapıları, bahçenize ve dolayısı ile kişisel alanınıza gerçekleşen izinsiz girişleri engeller. Araç giriş – çıkışları başta olmak üzere her tür (motosiklet, bisiklet, yaya) girişi kontrollü hale getirir. Yabancıları özel hayatınızdan uzak tutan garaj kapısı; sürgülü, raylı, otomatik, manuel, kumandalı, tek kanatlı, çift kanatlı çeşitleriyle her ihtiyacı karşılayacak pek çok çeşitte üretilir. Renk ve desenlerinde sahip olduğu geniş skalayla pek çok modelde baş döndüren bu demir döküm ferforje ürünler;  her zevk ve beğeniye hitap ediyor. Estetik anlamda evinize değer katacak bu dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerin en sık tercih edilen model ve çeşitlerini isterseniz gelin hep birlikte inceleyelim!

Kaliteli Ferforje Garaj Kapısı Çeşitleri

Kaliteli ferforje garaj kapısı çeşitlerinde sıklıkla karşımıza çıkan çeşitler aşağıda sizler için yaptığımız listelerde yer alıyor. Zaman zaman bu çeşitlerin birbiriyle harmanlanmasıyla yeni çeşitler üretilerek tüketiciye daha faydalı bir ürün dizayn edilebilir. Örnek olarak otomatik kapılar kapı üstüne kurulan bir mekanizma ile açılıp kapatılabileceği gibi arzuya göre kumandalı biçimde tasarlanarak otomatik sürgüleme sistemiyle daha pratik bir biçimde kullanıma hazır edilebilir.

1)      Kaliteli Ferforje Otomatik Garaj Kapısı: Bu kapı çeşitleri elle müdahaleye gerek olmadan kapının açılmasını sağlar. Pratik yapısı ile sevilerek ve beğenilerek kullanılan bu kapı modelleri; kullanıcıya fazlaca zaman kazandırır. Zamanın oldukça kıymetli bir unsur haline geldiği dünyamızda, zamanla adeta yarışan tüketiciler için bu ferforje kapı çeşidi doğru tercih olacaktır.

2)      Kaliteli Ferforje Manuel Garaj Kapısı: Bu kapı çeşitleri manuel yani el ile çekmek ya da itmek sureti ile kullanılır. İki türden çeşidi bulunan bu kapılar müşterinin arzu ve ihtiyacına göre seçilmektedir. Bu Kaliteli ferforje manuel garaj kapıların çeşitlerinden ilki sürgülü diğeri ise kanatlıdır. Sürgülü olan raylar üzerinde hareket eden özel tekerlek sistemi ile işlevini yerine getirirken kanatlı kapılar biraz daha klasik bir yapı ile itme ya da çekme yöntemiyle açılır kapanır.

3)      Kaliteli Ferforje Sürgülü Garaj Kapısı: Sürgülü garaj kapısı manuel ya da otomatik çeşitleriyle karşımıza çıkar. Her iki çeşitte de güzelliğinden ve kullanışlılığından bir şey kaybetmeyen bu kaliteli garaj kapıları, mutlaka kaliteli malzemeden deneyimli işçilik ile üretilmelidir. Aksi takdirde kapının sürgüsü, vazifesini tam manasıyla yerine getiremeyecek zaman içinde sürgülü kısımda takılma ya da tekerlek kısmında kopmalar görülmektedir. Kaliteli garaj kapısı edindiğiniz de ise ürün size uzun yıllar boyu yetecektir.

4)      Kaliteli Ferforje Raylı Garaj Kapısı: Kaliteli ferforje raylı garaj kapıları, bütçenize pozitif yönde bir etkide bulunacaktır. Bunun nedeni ray sisteminin bu kapı çeşidinde oldukça önemli bir yere sahip olmasıdır. Zemine döşenen ray ve kapının alt kısmına yerleştirilen tekerlekli mekanizma kaliteli olduğu takdirde binlerce, yüzlerce, milyonlarca defa açılıp kapansa bile hiçbir şekilde işlevselliğinden ödün vermeyecektir.

5)      Kaliteli Ferforje Tek Kanatlı Garaj Kapısı: Bu garaj kapısı tek bir kapı parçasından oluşur. Tek bir kanat ile araba, motosiklet, bisiklet gibi araçların geçişini sağlayan tek kanatlı garaj kapıları; bahçenizdeki konumunu aldığı takdirde (şayet kaliteli ferforje garaj kapsısı ise) evinize retro bir şıklık katar.

6)      Kaliteli Ferforje Çift Kanatlı Garaj Kapısı: Çift kanatlı garaj kapıları geniş ölçekli bahçelerde tercih edilen bir araç giriş – çıkış kapısıdır. Araçların bahçe işine gerçekleşecek geçişlerini kontrol altında tutmaya yarayan bu kapı; izinsiz girişleri minimum seviyeye indirir. Genellikle manuel şekilde tasarlanan bu kapılar arzuya göre özel bir mekanizma sayesinde otomatik açılır – kapanır biçimde de tasarlanarak çeşitlendirilebilir. Arzuya göre dinamik ya da ağır bir görünümde tasararlanabilecek bu kapılar bahçenizde büyük ölçekte yer kaplayacağı için güzel bir görünüme sahip olmalıdır.

7)      Kaliteli Kumandalı Garaj Kapısı: Kaliteli ferforje kumandalı garaj kapısı, pratik araç giriş ve çıkışını sağlar. Zamanın altın kadar değerli olduğu bu günlerde, bu çeşit kaliteli garaj kapıları sıkılıkla tercih edilmektedir. Otomatik garaj kapısı sınıfına da giren bu kapı kapı, otomatik garaj kapılarından kumandası ile ayrılır. Zira her otomatik kapı illa ki kumandalı olmak zorunda değildir. Fakat bu çeşitteki kapıların anahtarlık boyutunda düğmeli bir mekanizması vardır. Bu mekanizma kumanda diye adlandırılır ve düğmesine basıldığı takdirde kaliteli ferforje garaj kapısının açılmasını ya da kapanmasını sağlar.

Ferforje Garaj Kapısı Modelleri

1)      Kaliteli Ferforje Modern Garaj Kapısı

2)      Kaliteli Ferforje Klasik Garaj Kapısı

3)      Kaliteli Ferforje Özel Tasarım Garaj Kapısı

4)      Kaliteli Ferforje Altın Varaklı (Yaldızlı, Yansımalı) Garaj Kapısı

5)      Kaliteli Ferforje Ahşap Garaj Kapısı

6)      Kaliteli Ferforje Aynalı Garaj Kapısı

7)      Kaliteli Ferforje Camlı Garaj Kapısı

8)      Kaliteli Ferforje İşlemeli Garaj Kapısı

9)      Kaliteli Ferforje Sade (Düz) Garaj Kapısı

 

Benzer Ürünler

ferforje çiçeklik 1
ferforje çiçeklik 1
Ferforje duvar korkuluk üretimi 138
Ferforje duvar korkuluk üretimi 138
ferforje oturma grubu takımı 8
ferforje oturma grubu takımı 8
Ferforje Bina Giriş Kapısı 5
Ferforje Bina Giriş Kapısı 5

Diğer Ürünler

Ferforje Balkon Korkulukları 3
Ferforje Balkon Korkulukları 3
Süslü Ferforje Duvar Korkulukları 5
Süslü Ferforje Duvar Korkulukları 5
Ferforje Bahçe Korkuluk Modelleri
Ferforje Bahçe Korkuluk Modelleri
ferforje duvar rafı fiyatları 3
ferforje duvar rafı fiyatları 3