ferforje yatak başlığı model

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • ferforje yatak başlığı model

FERFORJE YATAK BAŞLIĞI MODELİ

Zanaatkarlar tarafından stil ve gücü birleştirmek için dövme edilen el, ferforje yataklar zarafetin, işçiliğin ve rahatlığın bir örneğidir. Bir ömür boyu sürecek şekilde inşa edilen kalıcı kalite, ailenizle birlikte gelecek olan ilk nesilden nesiller boyu gelecek anıların yapılmasını sağlar. En son ne zaman bir yatak mirası olarak düşünmüştün? Çeşitli stil formları ve arzuları için tasarlanan, yatak başlığı yatak, gölgelik yatak ve kızak yatakları içeren demir yatak hatları sunuyoruz. Köksal ferforje demir imalatı yaratıcı bir model seçebilir! Ve demir yatak satın alırken bazı soru ve düşüncelerinizin olabileceğini biliyoruz. Bu eğitim bölümünde bu endişeleri ele almayı umuyoruz çünkü bizim hayallerinizin yatağınızda huzurla kıvrılmanız bizim için önemli.

Ne boyutda demir bir yatağa ihtiyacınız var?

Yataklarımız sadece yatak başlığı olarak veya komple set olarak mevcuttur. Komple takımlar, bir başlık, yaya, çerçeveler veya yan raylar ve bazı durumlarda bir kanopi içerenler olarak tanımlanır. Paslanmaz ve garantili en iyi demir yatak üreticilerini temsil ediyoruz. Her biri ortak boyutlar için geçerli standartlara uygundur. Yatak yüksekliği ve yatak iskeleti boyutları, el yapımı doğası nedeniyle üreticiden üreticiye farklılık gösterebilir, ancak hem şilteler hem de çerçeveler, daha iyi bir uyum için bir dereceye kadar esneklik sergileyecek şekilde üretilir. Demir yataklar genellikle antika yatak odası mobilyalarından sonra tasarlanmıştır. Hemen hemen tüm ferforje yataklar, yatağı desteklemek için bir kutu yayı gerektirir. Ferforje yatak başlığı modelleri, dökme demir yataklar ve indirimli metal yataklar demir yatak olarak adlandırılmaktadır ancak kalite ve fiyat açısından büyük bir fark vardır. Ütü yataklarımızın çoğu sadece demir başlıklar olarak satın alınabilir ve standart metal yatak iskeletine uyacaktır. Siyah ferforje yataklar ve beyaz demir yataklar en popüler olanlarıdır ve çoğu gümüş, kalay, bronz, altın veya eskitme gibi renkler mevcuttur.

Tasarım Kurallarımız

Daha alçak bir yatak, bir odayı daha yüksek bir yataktan daha büyük gösterir ve daha az resmi bir görünüm oluşturur. Yatakların çoğu, döşemenin üst kısmı yerden 16 "ila 24" olacak şekilde tasarlanmıştır. Maksimum konfor için yatak, kullanacak kişinin boyundan 6 "ila 8" daha uzun olmalıdır. Yatak ve kutu yay ölçüleri genellikle "standartlardan" farklıdır, bu nedenle yatak çerçevesini tasarlamadan önce bunları ölçün. Yatak başlığının üstü, döşemenin üstünde en az bir ayak olmalıdır. Bir model planlanmışsa, estetiği başlıktan daha kısa yaparak geliştirir.

Benzer Ürünler

Ferforje duvar korkuluk sistemleri 67
Ferforje duvar korkuluk sistemleri 67
ferforje duvar rafı fiyatları 3
ferforje duvar rafı fiyatları 3
ferforje balkon korkuluk fiyat listesi 20
ferforje balkon korkuluk fiyat listesi 20
Ümraniye Ferforje Duvar Korkulukları 33
Ümraniye Ferforje Duvar Korkulukları 33

Diğer Ürünler

Engelli rampaları 2
Engelli rampaları 2
Ferforje merdiven korkulukları 50
Ferforje merdiven korkulukları 50
Ferforje Merdiven Korkuluğu 3
Ferforje Merdiven Korkuluğu 3
Ferforje duvar üstü korkuluk modeli 69
Ferforje duvar üstü korkuluk modeli 69