ferforje çerçevesi 9

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • ferforje çerçevesi 9

 

Ferforje Ayna Çerçevesi

Ferforje oldukça dayanıklı, kullanılan ham maddeye göre değişiklik göstermekle birlikte oldukça sağlam bir maddedir. Üzerine oya gibi işlenen güzel motifler ve detaylarla oldukça şık görünümler yaratmamıza olanak veren, esasen yüksek ateşte eritilen demirin çeşitli işlemlerden geçmesiyle oluşan süslemelerdir.

 Ferforje bir zanaattan öte bir sanat olarak da tanımlanabilmektedir. Ferforje süslemeler eskiden yoğun olarak sarayların, devlet dairelerinin, köşklerin; merdivenlerinde, korkuluklarında, gösterişli mobilyalarında denk geldiğimiz bir süslemeydi. Özellikle el yapımı ürünlerde oldukça zarif durabilen bu yapıya en tanıdık olduğumuz yerlerden biri ise ferforje ayna çerçeveleri. Ferforje ayna çerçevesi, aynalarınızın kenarlarda oldukça dekoratif bir görünüm sağladığı gibi, sağlamlıklarıyla da darbelere karşı dayanıklı olacak uzun ömürlü kullanım sağlayacaklardır. Bu aynaları nesillerden nesillere dahi aktarabilirsiniz.

Günümüzde de yine ferforje ayna modelleri oldukça sık tercih ediliyor. 

Ancak bu ürünlere biraz önce bahsettiğimiz gibi yoğunluklu olarak tarihi mekânlarda ve biraz daha geleneksel döşenmiş yerlerde rastladığımızdan, sanki bu aynaları günlük hayatımızdaki alanlarda kullanamazmışız gibi bir algı oluşabilir. Ancak yukarıdaki örnekteki fotoğrafta olduğu gibi, füme tonlarında, yanlarında dalga motifleri olan bu ayna oldukça kaliteli ve modern görünüyor. Nereyse metalik bir yansıması olacak kadar yeniye yakın bir görünüm verilmeye çalışılan ürünün ham maddesi, ustaların yüksek işçiliğiyle harmanlanınca ortaya çok iyi bir sonuç çıkmış olduğunu görebiliyoruz. 

Ferforje ayna çerçevesi üretiminde ve fiyatlandırmasında özen gösterdiğimiz en önemli nokta, uygun fiyata yüksek kalitede ürünler sunmak. Ferforje aynalar odanıza uygun bir şekilde tasarlanır ve kısa sürece teslim edilir. Yıllarca kullanabileceğiniz ferforje ayna çerçeveleri evinize şık bir hava katar. Sektöründe öncü bir konumda olan firmamız tüm ferforje ürün uygulamalarını yapmakta ve sizlere sunmaktadır. Müşteri talebine göre şekillenen ferforje ayna çerçeve modellerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

Farklı desenlerde ferforje duvar korkulukları 75
Farklı desenlerde ferforje duvar korkulukları 75
ferforje fiyat listesi 17
ferforje fiyat listesi 17
Pencere Korkuluğu
Pencere Korkuluğu
ferforje çiçeklik fiyatları 3
ferforje çiçeklik fiyatları 3

Diğer Ürünler

Ferforje Balkon Korkuluk Fiyat 5
Ferforje Balkon Korkuluk Fiyat 5
Ferforje duvar korkuluklarının fiyat aralığı 96
Ferforje duvar korkuluklarının fiyat aralığı 96
Engelli rampaları 2
Engelli rampaları 2
dekoratif ferforje çerçeveler 12
dekoratif ferforje çerçeveler 12