Ferforje Bahçe Korkuluğu fiyatları 36

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • Ferforje Bahçe Korkuluğu fiyatları 36

Yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve daha çok koruyan ferforje bahçe korkulukları; dayanıklı, estetik, sanatsal yapılarıyla oldukça revaçta olan şık tasarımlı ürünlerdir.

Çeşitli klasik formlarda üretilebildiği gibi özel tasarımlar ile yaşam alanlarınızın dış mekanlarına zenginlik kazandırmayı amaçlarlar.

Ürünlerimiz ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

1)      Fonksiyonel Özellikler: Bir ferforje bahçe korkuluğun fiyatını etkileyen başlıca etkenlerden biri de pek tabi ki ürünün sahip olduğu fonksiyonel özelliklerdir. Ürünün sahip olduğu fonksiyonlar ne kadar çoksa ürünün fiyatı da aynı oranda artmaktadır. Aynı şekilde ürünün sahip olduğu fonksiyonların ne derece işçilik istediği de yine fiyatları hayli etkileyen bir konudur. Kısacası eğer bütçeniz kısıtlı ise tercih etmeniz gereken daha az fonksiyonel özelliğe sahip bir ferforje duvar üstü bahçe korkuluk edinmek sizler için çok daha anlamlı ve faydalı bir alış veriş olacaktır.

 

2)      Kullanılan Ek Yapı Malzemeleri: Ferforje korkuluklar müşterinin arzusuna göre farklı malzemeler ile bir araya getirilerek tasarlanabilir. Çoğunlukla cam ve ahşabın tercih edildiği bu tasarım ferforje ürünlerinde kullanılan ek yapı malzemesinin cinsi ve miktarı fiyatı yükseltip düşürebilir. Örneğin ahşap ile ferforjenin bir araya gelmesiyle oluşturulacak bir duvar üstü bahçe korkuluğunda fiyatı etkileyen başlıca unsur tasarımda ne kadar ahşaba ve ne kadar ferforje yani dökme demire ihtiyaç duyulduğudur. Bu tasarımlarda fiyatı etkileyen ikincil unsur kullanılan ahşabın cinsidir. Meşe ve kayın gibi pek çok çeşidi bulunan ahşap; kolay bulunan ya da yüksek ücretli bir ahşap cinsi olduğunda fiyat da ahşap tedarikinin üreticiye mal olan ücretinden dolayı ferforje bahçe korkuluğu fiyatını da doğrudan etkileyecektir.

 

3)      Özel / Standart Tasarım Farkı: Ferforjeden yani dökme demirden her türlü ürün üretilebilmektedir. Villa kapısı, bina kapısı, apartman kapısı, daire kapısı, garaj kapısı, merdiven korkuluk, pencere korkuluk ve duvar üstü korkuluk yani bahçe korkuluklar bu ürün çeşitliliğinden yalnızca bazılarıdır. Dekoratif ürünlerde de sevilerek ve beğenilerek kullanılan bu uzun ömürlü ürünler, özel ya da standart ürün olarak üretilebilmektedir.

 

Benzer Ürünler

Taksim ferforje duvar korkulukları
Taksim ferforje duvar korkulukları
Koşuyolu ferforje bina giriş kapısı
Koşuyolu ferforje bina giriş kapısı
kaliteli ferforje balkon korkuluk 13
kaliteli ferforje balkon korkuluk 13
ferforje yatak başlıkları 15
ferforje yatak başlıkları 15

Diğer Ürünler

Ferforje duvar korkuluk fiyat seçenekleri 136
Ferforje duvar korkuluk fiyat seçenekleri 136
ferforje modelleri 18
ferforje modelleri 18
kalamış ferforje kaynakçı 84
kalamış ferforje kaynakçı 84
GÜVENİLİR KAPI ÇEŞİTLERİ
GÜVENİLİR KAPI ÇEŞİTLERİ