ferforje aplikler 2

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • ferforje aplikler 2

FERFORJE APLİK NEDİR?

 

Ferforje aplik, demir döküm aydınlatma ürünlerinden birisidir. Sert ve dayanıklı yapısı ile oldukça uzun ömürlü olan bu ferforje aplikler; kolay kolay kırılmaz, eğilmez, bükülmez, ezilmez, yanmaz, yapışmaz. Yani herhangi bir nedenle ateşe maruz kaldığında muadili plastik ya da mikadan aplikler gibi erimez, kumaş aplikler gibi tutuşmaz. Zaman içinde neme ve rutubete maruz kalsa dahi kolay kolay paslanmaz ve kimyasal tepkimeye girerek kabarıp boyalarında dökülme yapmaz.

Ferforje duvar apliği evinize şık bir hava katıp farklı bir görünüme bürünmesini sağlar. Ferforje duvar aplik ürünlerimiz siz müşterilerimizin isteğine göre özel tasarım yapılabilirken standart aplik ürünlerimizden de seçebilirsiniz. Ferforje duvar aplikleri sayesinde evleriniz artık daha zengin ve daha modern gözüksün. Ürünle ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 

 

Kaliteli malzemeden üretildiği taktirde size, çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza miras kalacak bu ferforje aplikler, kullanım süresi de baz alındığında neredeyse sudan ucuz fiyatlarla görücüye çıkmaktadır.

 

Ferforje aplikler her zevke uygun, her evin ruhuna hitap eden model ve çeşitlerle karşımıza çıkarak ihtiyaçlarımızı karşılar. Bu modellerden bazıları nelerdir diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya mutlaka devam edin!

 

Ferforje Aplik Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir?

 

Ferforje aplik çeşitlerinde en çok tercih edilen aplik çeşidi; duvara monteli olanlardır. Duvara monte edilmesi bu uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı ürün; evde alan işgal etmeden ev dekorasyonuna yardımcı bir fonksiyonel dekoratif ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu aplik çeşitleri kendi içinde çift başlı, tek başlı, modern, klasik, işlemeli, sade gibi modellere ayrılabilmektedir.

 

Bir başka aplik çeşidi de yerde konumlanan ayaklı aplik çeşididir. Kendi içinde bu da modern, klasik, minimalist yani sade / düz, işlemeli yani görkemli / gösterişli aplik modelleri olarak çeşitlendirilebilir. Bu aplik modeli, evinizin zemininde yer kaplasa da görsel bir bütünlük oluşturması açısından sık tercih edilen dekoratif bir ev aksesuarıdır.

 

Aplik çeşitleri iç ve dış mekanlar olarak da çeşitlendirilebilir. Daha rüstik bir havaya sahip ve daha korunaklı aplik modelleri daha çok dış mekanlarda kullanılır.

 

Benzer Ürünler

özel ferforje  giriş kapısı 11
özel ferforje giriş kapısı 11
Bayrampaşa Merdiven Korkuluk Modelleri
Bayrampaşa Merdiven Korkuluk Modelleri
Ferforje duvar korkuluğunun imalatı 84
Ferforje duvar korkuluğunun imalatı 84
Ferforje Pencere Korkuluklar 3
Ferforje Pencere Korkuluklar 3

Diğer Ürünler

Tarabya ferforje duvar korkuluk fiyatları
Tarabya ferforje duvar korkuluk fiyatları
ferforje çiçeklik fiyatları 3
ferforje çiçeklik fiyatları 3
Büyük Ada ferforje merdiven korkulukları
Büyük Ada ferforje merdiven korkulukları
ferforje pencere korkuluk 32
ferforje pencere korkuluk 32