Demir Merdiven Korkulukları

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • Demir Merdiven Korkulukları

Demir Merdiven Korkulukları Avantaj ve Özellikleri

Demir merdiven korkulukları avantaj ve özellik bakımından ahşap merdiven tırabzan ve alüminyum merdiven tırabzandan hem daha şık, hem de çok daha sağlamdır. Bunun nedeni bu ürünlerin iç yapısında gizlidir.

Alüminyum merdiven korkulukları olarak da anılan tırabzanlar; oldukça yumuşak bir malzeme olan alüminyumdan elde edilir. Ucuz olması bakımından müteahhitler tarafından sıklık ile tercih edilse de sağlamlık, dayanıklılık ve uzun ömürlülükten sınıfta kalmış bir üründür.

Benzer bir durum demir muadili ahşapta da mevcuttur. Ahşabın şık görünüşü her ne kadar kalbimizi ısıtsa da tamamen ahşap tasarıma sahip bir korkuluk ortaya yavan ve basit bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Demir iskeleti olmadığı için de ayrıca pek sağlam sayılmaz. Ufak bir darbede parmaklıkları kırılabilen ahşap tırabzanlar uzun ömürlülük bakımından alüminyum tırabzan çeşidini geçse de demir ile yarışamaz.

Demir merdiven korkuluğu ise hem dayanıklı, hem sağlam, hem de uzun ömürlüdür. İç yapısından aldığı yüksek direnç ile darbelere karşı savunması yüksek olan bu ürün, uzun süreli kullanım imkânı ile bilinir. Bu yönü ile bir defa satın alıp uzun müddetler boyu kullanacağınız bu ürünler size pek çok avantaj sağlayacaktır.

Özellikle hiperaktif çocuğa sahip ailelerin hem güvenlik hem de ürün sağlığı açısından tercih etmesi gereken bu demir doğrama sistemler, hem beklenmedik kazaların önüne geçer hem de öyle anlarda dış tasarımından bir şey kaybetmez.

Demir Merdiven Korkuluk Modellerinde Her Zevke Göre Tırabzan!

Demir merdiven korkuluk modelleri her beğeniye uygun şekilde üretilir. Aslan motiflerinden fil desenlerine, çiçek figürlerinden ağaç işlemerine kadar pek çok farklı desen, motif, figür ve işleme ile karşımıza çıkan bu modellerde figürleri ön plana çıkartan altın ya da gümüş boyalar kullanılır. Varak ve yaldız adı altında da anılan bu parıltılı boyalar sayesinde siyah ya da beyaz ağırlıklı olarak tek renge boyanan korkuluk sisteminin figürleri ön plana çıkar ve dikkat çeker.

Klasik modeller diye adlandırdığımız Retro ve vintage tasarımlar ile evinizde nostalji rüzgarları estirecek birbirinden kullanışlı ve şık modellerin yanı sıra modern modeller de yine bu ürünlerde sevilerek kullanılmaktadır. Asimetrik kesimler ya da kuru dal biçimindeki parmaklıklar ile dinamik ve yenilikçi bir tarz oluşumu söz konusu olmaktadır.

Demir Merdiven Korkuluk Çeşitleri ile Her İhtiyaca Göre Tırabzan!

Demir merdiven korkuluk çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

1)      İç Mekân Merdiven Tırabzan

2)      Dış Mekân Merdiven Tırabzan

3)      Standart Çeşit Merdiven Tırabzan

4)      Dönerli Merdiven Tırabzan

5)      Küpeşte Merdiven Tırabzan

Her bir ürünün aynı işlevi olsa da farklı formlarda karşımıza çıkabilirler. Örneğin dönerli merdiven korkulukları ister iç mekân için ister ise de dış mekân için kullanılsın dönerli, kıvrımlı bir yapıya sahiptir. Estetik açıdan göze hoş gelen tasarımı ile bu ürünler ayrıca demir ya da ahşap küpeşte demir merdiven korkuluk modelleri ile de karşımıza çıkabilmektedir.

Demir Merdiven Korkuluk Fiyatları Sizi Şoka Sokacak Kadar Ucuz!

Demir merdiven korkuluk fiyatları sizi şaşırtacak hatta şaşkınlıktan şoka sokacak kadar ucuz. Neden mi? Cevabı sizi daha fazla bekletmeden hemen söyleyeyim; bu ürünler vaat ettiği uzun kullanım süresi ile yıllara bölündüğünde adeta sakız parasına size denk geliyor. Hele bir de yıl içinde üreticinin sunduğu fırsat kampanyaları ve indirimleri ile kampanyalı ve indirimli merdiven tırabzanları piyasa değerinin çok daha altında yani çok daha ucuza almanız mümkün!

Benzer Ürünler

ferforje garaj kapısı modeli fiyatı 17
ferforje garaj kapısı modeli fiyatı 17
Heybeli Ada Ferforje Balkon Korkulukları
Heybeli Ada Ferforje Balkon Korkulukları
Ferforje Bahçe Korkulukları
Ferforje Bahçe Korkulukları
Çeşitli Motiflerle Ferforje Duvar Korkuluklar 62
Çeşitli Motiflerle Ferforje Duvar Korkuluklar 62

Diğer Ürünler

ferforje masa 1
ferforje masa 1
ferforje bahçe kapısı fiyat 4
ferforje bahçe kapısı fiyat 4
Ferforje duvar korkuluk çeşitleri 120
Ferforje duvar korkuluk çeşitleri 120
Engelli Rampası-4
Engelli Rampası-4