Bahçe Masası ve Bahçe Sandalyesi

Önceki Ürün
Sonraki Ürün

    Ürün Resimleri

  • Bahçe Masası ve Bahçe Sandalyesi

Bahçe Masası ve Bahçe Sandalyesi

Bahçe masası ve bahçe sandalyesi müstakil evlerin vazgeçemediği bir bahçe aksesuarıdır. Bunun nedeni özellikle temmuz ve ağustos gibi bunaltıcı yaz aylarında dört duvar arasında sıkılan ruhumuzu temiz hava ile huzura erdirmek. Açık havanın psikolojiye iyi geldiğini belirten psikiyatrist ve psikologlar da bu davranışımızı destekleyen açıklamalarda bulunuyor. Doğası gereği tabiatın bir parçası olan insan gerek piknik yapmak için, gerekse semaverde içtiği çayın tadını daha bir başka alabilmek için evinin bahçesine atıyor kendini. Serin esintiler ile rahatlama çabasını destekleyen bahçe mobilyaları, bu bağlamda da oldukça talep görüyor. Üstelik yalnızca kendi rahatımız için değil bizi ziyarete gelen eş dostu ağırlamak için de güzel bir seçenek olan bahçeler, bu bağlamda sağlam, uzun ömürlü ve dayanıklı bahçe mobilyasına kaçınılmaz olarak ihtiyaç duyuyor.

Demir Bahçe Masası ve Sandalyesi

Demir bahçe masası ve sandalyesi; sağlam ve şık bahçe mobilyaları olmasının yanı sıra uzun ömürlü bahçe aksesuarlarından da birisidir. Zira yalnızca üzerine oturmak sureti ile bize rahat vakit geçirme imkânı sunan bu fonksiyonel ürünler, aynı zamanda bahçe dekorasyonuna pozitif yönde etki eden dekoratif aksesuarlardan da birisidir.

Pek çok farklı materyalden elde edilen bahçe için masa ve sandalye çeşitleri mevcuttur. Hasır, ahşap ve dökme demir bu materyallerin başında gelir. Fakat ne var ki ahşap ve hasır bahçe mobilyaları, her ne kadar şık bir görünüme sahip olsa da zorlayıcı hava şartlarına pek de dayanıklı değildir. Yağmur, kar ve güneşe yıl içinde pek çok def maruz kalan bu ürünlerin kısa süre içinde yıpranması kaçınılmaz bir gerçektir. Fakat bu durum, ferforje demir mobilyalar için geçerli değildir. Zira bu tarz ürünler, yapısı gereği neme, rutubete ve güneşin soldurucu etkilerine karşı dirençlidir.

Ferforje Bahçe Masa ve Sandalyesi Avantajları

1)      Güneş ışınlarından ötürü renginde herhangi bir solma meydana getirmez.

2)      Yağmur ve kar suyundan yani rutubetten etkilenmez.

3)      İstenilen renge boyanabilir, altın ya da gümüş yansımalar ile imal edilebilir.

4)      Duvar üstü / üzeri bahçe korkuluk, merdiven korkuluk, balkon korkuluk, pencere korkuluk, teras korkuluk gibi diğer dökme demir ürünlerle evin görsel tasarımını güçlendirir.

5)      Uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı yapısıyla yanmaz, yapışmaz, kırılmazdır.

6)      Pek çok farklı model ve çeşitte özel tasarım ya da standart tasarım ürünü olarak karşımıza çıkabilir, tüketiciye evinde fark yaratmak fırsatı sunar.

7)      Klasik ve modern modelleri bulunan bu ürünler arzu edildiği takdirde eskitme boyası ile antika görünümü kazanabilir.

8)      Yalnızca bahçeye konumlandırılmaz. Arzu edildiği takdirde mutfak masası ya da balkon masası olarak da kullanılabilir.

9)      Ahşaptan vazgeçemeyenler için ahşap ile tasarlanmış ahşap ferforje masa ve sandalye modelleri bulunmaktadır.

Sağlam Bahçe Masası ve Sandalyesi Fiyatları

Yukarıda kısaca bahsetmiş olduğum tüm bu avantajlar bu ürünleri vazgeçilmez evladiyelik ürünler haline getirir. Sağlam bahçe masası ve sandalyesi fiyatları dayanıklı dekoratif bahçe mobilyası arayanlar bu nedenle ücret bakımından da oldukça avantajlı bu ürünü sıklıkla tercih eder. Restoran, cafe ve aile çay bahçelerinde de sıklıkla rast geldiğimiz bu ürünler, kullanım süresinin oldukça uzun olması nedeni ile plasiktik / mika bahçe masa ve sandalyesinden kat ve kat ucuzdur. Bir kere kaliteli mobilya edindiğiniz takdirde size ve torunlarınızın yaşlılığına değin hizmet verecek bu yüksek kalite standartlarında üretilen bu ürünü edinerek siz de ister balkon, ister mutfak, ister teras, ister bahçe isterseniz de iş yerinizde fark yaratmak için kullanın!

Benzer Ürünler

Kozyatağı ferforje bina giriş kapıları
Kozyatağı ferforje bina giriş kapıları
Nişantaşı ferforje duvar korkulukları
Nişantaşı ferforje duvar korkulukları
Pendik Ferforje Duvar Korkuluk
Pendik Ferforje Duvar Korkuluk

Diğer Ürünler

Ferforje duvar korkuluk fiyatları 151
Ferforje duvar korkuluk fiyatları 151
Demir Merdiven Korkuluğu 3
Demir Merdiven Korkuluğu 3
özel ferforje balkon korkuluk 38
özel ferforje balkon korkuluk 38
Ferforje duvar korkuluk imalatı 176
Ferforje duvar korkuluk imalatı 176